Crytek’ten mobil oyun The Collecibles

mobilprogramlama-cytek-the-collectibles-04

Almanya yerleşimli sahipleri türk asıllı çok başarılı oyunlara imza atan Crytek firması mobil platformlar için The Collecibles adlı bir oyun yayınlamaya hazırlanıyor.

Oyun dünyasının önemli firmalarından Crytek, iOS platformu için geliştirdiği “The Collecibles” adlı yapımı gün yüzüne çıkardı.

mobilprogramlama-cytek-the-collectibles-09

Taktiksel unsurlar üzerine kurulu bir aksiyon oyunu olan The Collecibles’ın kapalı gösteriminde iOS 7 ile birlikte gelen kontrolcü desteğini de sergilendi. Crytek’in Budapeşte ekibi tarafından geliştirilen oyunda fiziksel ve dokunmatik ekran kontrolleri arasındaki sorunsuz geçiş gösterimin dikkat çeken detayları arasında yer aldı. Bu arada Crytek’in gösterimde kullandığı fiziksel kontrolcünün Logitech’in iOS 7 uyumlu kontrolcüsünün erken bir sürümü olduğunu tahmin ediyoruz.

Henüz resmi duyurusu yapılmayan The Collecibles’ın çıkış tarihi hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor. Ancak, bu yıl içerisinde iOS platformunda boy göstermesi beklenen yapımın çıkışı gerçekleşene kadar ismi başta olmak üzere, pek çok özelliğinin değişebileceğini de belirtelim.

This entry was posted in Mobil Oyunlar and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *