Şubat ayı Ücretsiz top 10 iPad uygulaması

Gyro Compass
Gyro Compass
Bir çok pusula uygulaması olmasına rağmen Gyro Compass yatay ve dikey kullanımda özellikle araç içinde kullanımı,türkçe dil desteği ve hassas ölçümleri ile dikkat çekiyor muhakkak denemenizi öneririz.

iBasket
ibasket
iBasket’te tahmin edebileceğiniz gibi oyunun amacı basketbol toplarını potaya atmak. Oyunda rastgele atış noktaları belirleniyor. Bu noktalardan topun gidiş notasını çizerek atışlar gerçekleşiyor. Böylece basket atmaya çalışıyorsunuz. Oyun kısa zaman boşluklarında vakit geçirmek için eğlenceli.

Running Fred
Running Fred
Fred bu oyunda da ana karaker. Bu kez Fred düşmüyor, koşuyor. Karakterin peşine takılan azrail, Fred’i veya arkadaşlarını yakalamaya çalışıyor. Hareket sensörüyle karakterler hareket ettiriliyor. Zıplama ve eğilme gibi hareketlerse ekrana dokunarak gerçekleşiyor. Oyunun 4.5 yıldızı bulunuyor.

Monopoly Hotels
Monopoly Hotels
Monopoly hayranlarının otel işletmeciliği yapabileceği bir oyun. Uygulamada kullanıcıların amacı otel inşa etmek ve işletmek. Oyunda havadan para yağıyor Bu paraları toplayarak ve otele müşteri çekerek para kazanılıyor. Kazanılan paralarla otele farklı odalar inşa ediliyor.

Chalk Pad Free
Chalk Pad Free
Akıllı tahtalı eğitim sistemi hızla yaygınlaşıyor. Karatahta ve tebeşir ikilisine hasret kalanlar, Chalk Pad uygulamasıyla eski günlerine dönebilir. Uygulama bildiğimiz kara tahta ve tebeşirden ibaret. Kara tahtaya birşeyler çizip eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Çizimlerde farklı renklerde tebeşirler kullanabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bizce en önemlisi etrafınızdaki küçük çocuklara eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

iStunt 2 HD
iStunt 2 HD
Yoğun kar yağışıyla geçen Şubat ayında, kayak oyununun en çok indirilenler listesine girmesine aslında çok şaşırtıcı bir durum olmasa gerek Snowboardla kayak yapılan oyunda amaç karakteri yere düşürmemek. Karakterin kontrolü iPad’te bulunan hareket sensörüyle gerçekleşiyor. Bölümleri geçtikçe yeni kategoriler açılıyor. Keyifle oynayabileceğiniz bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

Mafia Rush
Mafia Rush
Oyunu 4 farklı modla oynamak mümkün. Farklı görevlerle para çalma, çalınmış parayı koruma gibi görev veriliyor. Görevler tamamlandığındaysa puan kazanılıyor. Oyunun kullanışlı olduğunu söyleyemeyiz. Çünkü oyunun kontrolleri oldukça zor. Yine de boş zamanlarda oynanabilecek bir uygulama.

Cut the Rope
Cut the Rope
Cut the Rope’un uzun zamandan beri en çok indirilenler listesinde olduğunu biliyoruz. Yine de oyunu bilmeyelenlere biraz anlatmak gerekirse, oyunun amacı ekranın altında bulunan karaktere yıldızları yedirmek. Bunun için ipleri keserek kahramanımıza yıldızları ulaştırmaya çalışıyoruz. Angry Birds tarzı oyun severlerin zevkle oynayacağı bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

Hidden Objects: Gardens of Time
Hidden Objects: Gardens of Time
Zynga’nın gizli nesne bulma oyunu Hidden Chronicles ile tekrar başlayan bu rüzgar iPad uygulmalarını da etkiledi. Hidden Object adındaki oyunun mantığı ekrandaki gizli nesneleri bulma üzerine kurulu. Biraz kafa yorarak vakit geçirmek istiyorsanız bu oyun size göre. Kullanıcıların oyuna verdikleri puan beş üzerinde dört.

Falling Fred
Falling Fred
Fred isimli karakterimiz karanlık bir tünele düşüyor. Oyuncular, Fred’i duvarlara ve engellere çarptırmadan ilerlemeye çalışıyor. Oyunun kontrolü iPad’te bulunan hareket sensörüyle gerçekleşiyor. Oyun biraz kanlı olduğu için küçük yaştaki çocukların oynaması için çok uygun olmayabilir.

This entry was posted in Haberler, Ipad, Iphone and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *